Huawei TalkBand B3 Lite
Ekran Boyutu91.00 inç
Batarya91 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei TalkBand B3 Lite modeli özellikle genel kullanım için akıllı saat arayanlar için uygundur.
Huawei TalkBand B3 Lite Avantajları
- 91 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 91 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Koşu
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.91 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
TASARIM
| Ağırlık | 30 g |
| Gövde Ağırlık | 11.5 g |
| Kordon Ağırlık | 18.5 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Hatırlatıcılar, Arayan Kişi Gösterimi (iOS), Dahili Bluetooth Kulaklık, Darbeye Dayanıklılık |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 91 mAh |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Huawei TalkBand |
| Seri | TalkBand B3 |