Huawei TalkBand B6
Ekran Boyutu153.00 inç
Batarya120 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei TalkBand B6 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei TalkBand B6 Avantajları
- 153 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 120 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 900 MB depolama kapasitesi düşük olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.53 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 188x460 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Gorilla Glass, 3D Cam |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 56.9 mm |
| Cihaz Eni | 22.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 28.9 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Gri, Kırmızı, Kahverengi, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Dahili Medya Oynatıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Dahili Bluetooth Kulaklık |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin A1 + STL4R9 |
| Bellek (RAM) | 512 KB |
| Dahili Depolama | 900 KB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 120 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 10 Dakikada 4 Saatlik Kullanım |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Diğer Sensörler | Hall Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei TalkBand |
| Seri | TalkBand B6 |