Huawei Watch 2 Classic
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya420 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch 2 Classic modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch 2 Classic Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1100 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Gorilla Glass |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 47 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android Wear 2.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Google Asistan, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, VO2max |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 2100 MSM8909w |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.1 GHz Quad-core ARM Cortex A7 |
| CPU Frekansı | 1.1 GHz |
| CPU Mimarisi | 32-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 304 |
| Bellek (RAM) | 768 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 10 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch 2 |