Huawei Watch Black
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch Black modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch Black Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 286 PPI |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal, 10.000:1 Kontrast Oranı |
TASARIM
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 400 APQ8026 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch |